دیجیتال مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازریابی ایمیلی تنها در 2 ساعت

ایمیل مارکتینگ یکی از جالب ترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین روش‌های تبلیغاتی برای بازدیدکنندگان هدف است. اما ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست و چه مزایا یا معایبی دارد.
ایمیل یکی از بهترین ابزارهای ارتباطی است که به‌ویژه برای ارتباطات کاری و تبلیغاتی اثربخشی زیادی دارد. به همین دلیل است که صندوق دریافتی ایمیل یا حتی قسمت هرزنامه‌های (spam) ما پر از ایمیل‌های مختلف تبلیغاتی و غیره است. اما این روزها بسیاری از مجموعه های مختلف تلاش می‌کنند تا به صورت هدفمند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند تا نرخ تبدیل بیشتری داشته باشند.
از سوی دیگر لزوما تمام روش‌های تبلیغاتی نیازمند هزینه هنگفت نیست و با استفاده از ابزارهای کارامدی چون ایمیل، محتوای جذاب، پیشنهادات ویژه و یک فراخوانی (Call To Action) مناسب می‌توان مشتریان زیادی جذب کرد.
با اینکه ابزارهای تبلیغاتی مختلف در فضای آنلاین فراگیر شده‌اند، اما هنوز هم خیلی‌ها به ایمیل مارکتینگ باور دارند و معتقدند اگر بتوان به درستی از این بستر استفاده کرد، می‌توان نتایج خوبی گرفت. در این مطلب وبینیو می‌خواهیم به صورت جامع پیرامون ایمیل مارکتینگ صحبت کنیم.

شروع ایمیل مارکتینگ با یک ابزار خوب

میلرلایت یک سیستم ارایه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ می‌باشد که توسط آن می‌توانید ایمیل‌های خبرنامه و یا معرفی محصول برای کاربران ارسال کنید و فروش خود را افزایش دهید.

آموزش عضویت در میلرلایت

در این ویدئو آموزش عضویت در میلرلایت را توضیح داده ایم.

طراحی فرم خبرنامه

بعد از ساخت اکانت میلرلایت به شما آموزش خواهیم داد به چه صورت یک فرم خبرنامه طراحی کنید و ایمیل های دریافتی را ذخیره کنید.

پایان

دوره آموزش استوری موشن وبینیو

احسان قسیمی

طراحی سایت در مشهد - سئو و دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نظرسنجی