ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

آموزش ساخت اکانت گوگل ادز و استفاده از کیورد پلنر

بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان در سطح وب بدون شک گوگل ادز می باشد. با گوگل ادز انواع تبلیغات را در محیط وب و اپ میتوان اجرا کرد.

شما اگر در کلمه کلیدی کسب و کارت خودتان در صفحه اول گوگل باشید بدون شک درآمد بسیار نصیب شما خواهد شد. برای رسیدن به این جایگاه دو راه دارید :

1- سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و کسب رتبه در نتایج)

2- استفاده از تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادز

برای استفاده از گوگل ادز در ایران متاسفانه به دلیل تحریم نمیتوان مستقیم دسترسی داشت پس حتما باید با تغییر ای پی به این ابزار جذاب دسترسی پیدا کرد.

بعد از اینکه ای پی خودتان را تغییر دادید طبق آموزش ویدئویی زیر میتوانید یک اکانت گوگل ادز ایجاد بفرمایید. فقط دقت داشته باشید اگر مراحل طبق ویدئو طی نشود به مشکل خواهید خورد.

در پایان ویدئو زیر راجع به کیورد پلنر هم توضیح داده ام که چطور بتونید با ایجاد اکانت گوگل ادز به کیورد پلنر دسترسی داشته باشید.

البته این اکانتی که در حال حاضر میسازید امکان اجرای تبلیغات واقعی ندارد چون همانطور که قبلا هم گفته شد گوگل خیلی راحت متوجه خواهد شد که شما ایرانی هستید و اکانت شما بسته خواهد شد. پس این اکانت صرفا برای آموزش و تست راه اندازی کمپین تبلیغاتی و استفاده از ابزار بسیار مفید کیورد پلنر کارایی دارد.

اگر تمایل داشتید برای سایت خود تبلیغات گوگل را راه اندازی کنید ابتدا دامنه سایت شما نباید ,ir باشد ولی اگر .ir بود میتوان با خرید یک دامنه فیک و ریدایرکت اون به سایت اصلی خودتون کمپین تبلیغاتی را اجرا کنید.

قدم بعدی ایجاد یک اکانت که مشخص نباشد شما ایرانی هستید و شارژ اکانت هست که تمامی این خدمات رو میتونید از شرکت بسیار خوب راتین دریافت بفرمایید.

دوره آموزش استوری موشن وبینیو

احسان قسیمی

طراحی سایت در مشهد - سئو و دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نظرسنجی