طراحی سایت

طراحی سایت در مشهد

بهترین طراحی سایت را از ما بخواهید...

چرا طراحی سایت در مشهد ؟

مقدمه:

در دنیای پیشرفته امروز که همه به سمت مدرنیته شدن و پیشرفت ، پیش می روند کسب و کار ها نیز برای رشد و افزایش مشتریان خود نیاز به پیشرفت و بلوغ دارند.

یکی از این روش ها برای کسب و کار ، داشتن فروش آنلاین و تاسیس فروشگاه اینترنتی یا همان وب سایت است.

در عصر حاضر داشتن وب سایت برای همه کسب و کارها یک امر غیر قابل انکار و ضروری محسوب می شود. و کسب و کارهایی در این عصر به شکست منجر می شوند و دسته زیادی از مشتریان خود را از دست می دهند که نتوانند از فضای مجازی و سوشال به نفع خود استفاده کنند.

هر کسب و کاری (شما) با داشتن سایت می تواند خدمات و محصولات خود را به راحت ترین وکوتاه ترین شکل ممکن و 24 ساعت شبانه روز به افراد زیادی معرفی کند.

بر همین اساس می بینیم که حتی برندهای مطرح و به نام هم برای معرفی برند و محصولات خود و ارائه محصولات جدیدشان به سمت فروش آنلاین سوق پیدا کرده اند. و از این تکنولوژی در کنار دیگر روشهای قبل به حفظ و افزایش مشتریان خود و فروش بیشتر دست پیدا کرده اند.

و همچنین در کنار معرفی خود و برند خود به دیگران امکان فروش آنلاین نیز با طراحی سایت مربوط به حرفه خود برای آنها وجود خواهد داشت .

بدیهی است هر کسب و کاری برای حفظ بقای خود و کسب درآمدهای بیشتر اکنون بهترین موقعیت را دارد که از این پیشرفت به سود خود استفاده کند، تا بهره بیشتری از این بازار ببرد.

پس اگر هنوز سایتی برای حرفه و کارتان در نظر نگرفته اید زمان را از دست ندهید. 

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نکات مهمی که در مورد طراحی سایت در مشهد وجود دارد بیشتر آشنا کنیم ، و عوامل تاثیرگذار در آن و انواع را توضیح کامل و واضح دهیم.

پس لطفا تا انتهای این موضوع جذاب با ما همراه باشید.

 

 

لزوم طراحی سایت چیست؟

برند

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم ، حتی شما اگر یکی از معروفترین برندها در حوزه کاری خود باشید اما نتوانید به خوبی کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید محکوم به شکست خواهید بود. باتوجه به آمار ارائه شده در شرایط کنونی و با آمارهای بدست آمده در حال حاضر ترجیح افراد (به دلیل حفظ سلامت و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان ) برای خرید اقلام مورد نیازشان از فروشگاه های آنلاین خیلی بیشتر از خرید های سنتی است.

 و تغییر نگرش مردم به خرید و افزایش علاقه مندان برای خرید آنلاین ، ای نوع خرید سالانه 65% رشد داشته است و حدود 2 میلیارد تراکنش در این حوزه تجارتهای الکترونیکی به ثبت رسیده است.

 

انواع روش های طراحی سایت در مشهد:

 

انواع روش های طراحی سایت در مشهد

با توجه به گستردگی روش های طراحی سایت  بهتر است قبل از اقدام به راه اندازی وب سایت به روش های آن آشنا و مورد مناسب خود را با مشاوره از مشاوران ما انتخاب کنید.  

1.استفاده از قالب های آماده در وردپرس برای طراحی سایت در مشهد:

 

استفاده از قالب های آماده در وردپرس برای طراحی سایت در مشهد

 یکی از آسانترین و راحت ترین روش های طراحی سایت در مشهد ، استفاده از قالب های طراحی شده و آماده در وردپرس است. وردپرس یک سیستم حرفه ای مدیریت محتوا است و دارای قالب های آماده بسیار است.

استفاده از این قالب ها زمان و هزینه کمتری را برای صاحب وب سایت در بر خواهد داشت و برای کسب و کارهایی مفید است که در ابتدای راه هستند و امکان هزینه زیاد برای طراحی یک سایت را ندارند اگر شما جزء این گروه از افراد هستید پیشنهاد تیم ما به شما قالب های آماده می باشد.

این قالب ها دارای تنوع بالا که شما می توانید بر اساس خواسته و نیازهایتان یکی از آنها را انتخاب نمایید.متخصصین شرکت ما با توجه به نیاز و نوع کسب و کارتان چند نمونه از بهترین ها را به شما معرفی و راهنماییتان میکنند.

لازم به ذکر و توضیح است که منظور از استفاده از قالب های آماده این نمی باشد که شما ملزم به استفاده حتمی و صد در صد این قالب می باشید بلکه با توجه به نوع کسب و کارتان می توانید آن را شخصی سازی کنید و امکانات لازم و تغییرات ظاهری را به آن اضافه کنید.

 

۲. قالب اختصاصی در طراحی سایت وردپرسی:

 

قالب اختصاصی در طراحی سایت وردپرسی

بعضی از کارفرمایان تمایل به استفاده از قالب های نوع یک (قالب های آماده) را ندارند و ترجیح می دهند با توجه به کسب و کارشان یک قالب اختصاصی برای آنها طراحی شود.

در طراحی قالب اختصاصی طرح سایت شما با استفاده از یک متخصص گرافیک طراحی شده و توسط یک متخصص حوزه طراحی سایت UX آن مورد تایید قرار میگیرد و سپس برای کارفرما ارسال میشود تا نظر خود را اعلام کند.

بعد از تایید طرح توسط کارفرما توسط یک متخصص طراحی سایت این طرح گرافیکی تبدیل به کد میشود تا سایت شما را شکل دهد.

در این روش صفر تا صد جزئیات سایت شما قابل سفارشی سازی هست و میتوانید روی تمام بخش های آن کنترل داشته باشید و آنچه خوبان دارند شما یکجا داشته باشید.

البته این نکته قابل ذکر است که طراحی یک قالب اختصاصی هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه بیشتر از نوع اول می باشد.

قالب اختصاصی این مزیت بزرگ را دارد که شما می توانید هر آنچه ایده و نظر در ذهن دارید را در طرح خود اجرا و پیاده سازی کنید. و مزیت دیگر ، این قالب اختصاصی،امنیت بالای آنهاست. به این دلیل با استفاده از قالب اختصاصی در مورد امنیت سایت خود آرامش خاطر خواهید داشت.

اگر کنجکاو شدید که بدونید چه سایت هایی رو میشه با این پلن طراحی سایت وبینیو پیاده سازی کرد، نمونه کار طراحی سایت در مشهد رو میتونید مشاهده بفرمایید.

 

۳. طراحی سایت در مشهد ، سیستم و قالب اختصاصی:

 

طراحی سایت در مشهد ، سیستم و قالب اختصاصی

 

امروزه  وردپرس با پیشرفت هر روزه و قابل توجهی که داشته می تواند تمامی نیازها و انتظاراتی که از یک وب سایت داشت را انجام دهد و طرفداران زیادی در بین انواع کسب و کارهایی که به ایجاد وب سایت فکر کرده اند دارد.

اما ایجاد یک سایت کاملا اختصاصی با کد نویسی از ابتدا قابل اجرا است که به زمان و هزینه بسیار بالاتری نیاز دارد ، به همین دلیل این روش طراحی به کارفرمایانی توصیه می شود که دارای کسب و کارهای بزرگ هستند و خواسته هایی دارند که وردپرس جوابگوی آن نمی باشد.

 • سوالی که اکنون مطرح است این است که آیا وردپرس باعث محدودیت می شود؟

آیا وردپرس باعث محدودیت می شود

مطلب و توضیح ذیل به این بحث میپردازد که طراحی سایت در مشهد به وسیله سیستم وردپرسی به کدام یک از نیازهای ما پاسخ میگوید:

 • داشتن وبلاگ : اگر علاقه دارید که در سایت خود مقاله ، خبر ، و … انتشار دهید و قسمتی از سایت خود را به این موضوع اختصاص دهید ، وردپرس در کنار بقیه روش های توضیح داده شده طراحی سایت در مشهد امکان پذیر است.
 • ایجاد فرم : برای تولید فرم ها در وردپرس محدودیتی نمی باشد و تمامی روش ها این امکان را ساپورت میکنند .
 • سایت چند زبانه : بعضی از مشاغل احتیاج دارند که سایت چند زبانه داشته باشند که وردپرس این نیاز شما را پاسخگو است.

نکات مهم قابل توجه در هنگام سفارش سایت: 

 

در این قسمت نکاتی را به شما یادآوری می کنیم که هنگام سفارش یک سایت حرفه ای مهم و ضروری است:

 • سئو سایت: سئو سایت

این تصور در ذهن  بسیاری از کارفرمایان متقاضی طراحی سایت در مشهد قرار دارد که سئو سایت بر عهده طراح سایت است ، در صورتی که بخشی از مراحل اولیه سئو هر سایت که مربوط به مسایل فنی می باشد بر عهده طراحان است مابقی مراحل کار سئو که کاری بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد به وسیله کسی انجام می گردد که مسئولیت تولید و مدیریت محتوا سایت شما را پذیرفته است. و در طی یک قرارداد مجزا با کارفرما انجام میپذیرد.

 

 • تجربه کاربری UX:UX

زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود باید بتواند به راحتی به هدف و خواسته ای که دارد برسد برای مثال کاربر برای خرید اینترنتی باید به راحتی فروشگاه ، محصول مورد نظر ، سبد خرید و… را پیدا کند. تا از سایت شما رضایت داشته باشد ، این طراحی به عهده طراح سایت یا همان طراح قالب سایت میباشد.

 

 • پشتیبانی سایت:پشتیبانی

سوالی که برای کارفرمایان در هنگام سفارش طراحی سایت در مشهد پیش می آید این است که سایت نیاز به پشتیبانی دارد یا خیر ؟؟ که جواب این سوال قطعا ” بله ” است.

برای این امر معمولا قراردادهای جداگانه این تنظیم و تعیین می گردد.

که پشتیبانی طراحی سایت در مشهد در شرکت وبینیو به مدت ۶ ماه برای کارفرمایان محترم بصورت رایگان انجام میدهد.

 

 • تولید محتوا: تولید محتوا

تولید محتوا هم مانند سئو وظیفه طراحان سایت نیست  شرکت هایی هستند که این وظایف را انجام می دهند ، برای دادن محتواهای لازم برای سایتتان را هنگام مذاکره قرارداد طراحی سایت با طراحان در میان بگذارید و قرارداد جدیدی هم به این جهت امضاء فرمایید.

 

لیست قیمت طراحی سایت در مشهد

 

قیمت از 2 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان
بازه زمانی انجام پروژه از 5 روز تا 35 روز

همونطور که میدانید در بحث خدمات طراحی سایت مانند هر خدمات دیگری قیمت انجام کار متفاوت هست و به عوامل متعددی بستگی دارد.

بعنوان مثال شما فردی را میتوانید ببینید که طراحی سایت فروشگاهی رو با 3 میلیون تومان انجام میدهند و در همان لحظه فردی همان امکانات را با قیمت 9 میلیون تومان انجام میدهد. تفاوت در چیست ؟ برخی از علل تفاوت قیمت طراحی سایت را در زیر برای شما لیست کرده ایم :

عوامل موثر در مورد هزینه های طراحی سایت در مشهد:

 

هزینه های طراحی سایت در مشهد

 • داینامیک بودن یا استاتیک بودن سایت :     

    اگر شما یک سایت برای خدماتتان میخواهید و هدف دیگری ندارید سایت استاتیک مناسب شماست مانند اغلب سایت های شرکتی ، و خب همانطور که معلوم است این سایت های استاتیک از طرف طراحان سایت در مشهد با قیمت مناسب تری در برابر سایتهای داینامیک اجرا می گردد.

 • کد نویسی یا قالب های آماده وردپرس؟ :                                 

 اگر سایت شما با قالب های آماده پیاده سازی و طراحی شود حتما هزینه کمتری نسبت به سایت های طراحی شده بوسیله کد نویسی دارند.

 • المان های گرافیکی :                

 المان های گرافیکی تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و زیبائی سایت شما خواهد داشت ، اگر میزان استفاده از المان های گرافیکی در سایت شما هنگام طراحی بیشتر استفاده شده هزینه بیشتری خواهد داشت.

 • ریسپانسیو بودن سایت :

ریسپانسیو بودن سایت یعنی نمایش کامل قالب سایت در تمامی دستگاهها با ابعاد مختلف مانند موبایل و تبلت و… به صورت اتوماتیک و با رزولوشن مناسب و بالا که نیاز به زوم و اسکرول در بقیه دستگاه ها به جز ویندوز نباشد.

که این امر لازمه طراحی قالب در رزولوشن های مختلف به صورت جداگانه میباشد. قالب هایی که دارای این حالت می باشند یکی از پرطرفدارترین قالب ها در طراحی سایت هستند.

به صرف طراحی سایت کار شما به پایان نمیرسد ، سایتی ارزش و اهمیت دارد که بتواند در تمامی نمایشگرها بصورت کامل و واضح لود شود و به مشکلی بر نخورد. این امکان نیز باعث هزینه بیشتری در طراحی سایت شما خواهدشد.

 • اتصال سایت به شبکه های اجتماعی:

یکی از عوامل داشتن رتبه خوب در گوگل و سایر موتورهای جستجو توسط بهینه سازی سایت یا سئو سایت از طریق انتشار و اتصال سایت به شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر ، لینکدین ، پینترست و… می باشد. یکی از عوامل تعیین هزینه و زمان طراحی سایت این مورد می باشد.

 • امنیت بالای سایت:

امنیت بالای سایت یکی از عوامل مهم در بحث طراحی سایت در مشهد می باشد ، حفظ اطلاعات موجود در سایت ، اطلاعات کاربران و جلوگیری از حمله ویروس ها به سایت یکی از مسائل مهم و دغدغه اصلی برای صاحبان سایت است. دراین مجموعه با اجرای موارد امنیتی بالا بر روی سایتتان این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که از این موارد ایمن و آسوده خاطر خواهید بود.

 • سرعت بالا سایت:

یکی از مسایل مهم برای کاربران و جذابیت سایت در نظر گوگل سرعت لود شدن سایت می باشد. هر چقدر یک سایت سریع تر لود شده و برای کاربر بطور کامل نمایش داده شود ، کارکردن با آن راحت تر و جذابتر خواهد. از این رو تمامی عوامل و شرایط لازم برای سرعت سایت با توجه ب درخواست کارفرما بر روی سایت اجرا خواهد شد.

 • اعتبار کاری و تجربه شرکت طراح سایت در مشهد:                

شرکتی که قرار است سایت شما را طراحی کند و کارتان را به آن بسپارید ،  تجربه و میزان اعتبار کاری و سابقه کاری شرکت می تواند در تعیین هزینه طراحی سایت در مشهد تاثیر گدار باشد.

هدایای شرکت ستاره وب به کارفرمایان برای طراحی سایت در مشهد:

 

هدایای شرکت ستاره وب

 • آموزش کار با سایت:

بعد از طراحی سایت و مورد پسند قرار گرفتن سایت از سمت کارفرما و تحویل کار ، یک جلسه برای کارفرما تشکیل میشود و چگونگی کار با سایت ، نحوه قرار دادن محصول ، تولید محتوا ، ایجاد صفحات و برگه های دلخواه و… آموزش داده می شود تا جهت استفاده از سایت اطلاعات لازم را دارا باشند.

 • آموزش مبانی دیجیتال مارکتینگ:

دومین هدیه ای ک شرکت برای کارفرمایان در نظر گرفته است تا کمکی به رشد کسب و کار کند آموزش اصول اولیه و مبانی دیجیتال مارکتینگ

 بازاریابی دیجیتال و روش فعالیت در این بازار میباشد .

 • پشتیبانی سایت :

بعد از طراحی سایت علاوه بر آموزش و یاددهی کار با سایت به کارفرما ، ما به مدت شش ماه بعد از تحویل سایت بصورت رایگان از سایت شما  پشتیبانی کرده و هرگونه مشکل ، تغییر ، و به روز رسانی را برای شما کارفرمای غزیز انجام خواهیم داد.

حرف آخر:

تیم پشتیبانی

 برای داشتن یک سایت حرفه ای و بی نقص خدمات و محصولاتتان ، انتخاب یک شرکت قدرتمند و با تجربه طراحی سایت در مشهد امری بسیار ضروری و مهم محسوب می شود. 

شرکت طراحی ” وبینیو ” با تجربه چندین ساله در طراحی انواع سایت ها (شرکتی ، خدماتی ، شخصی ، فروشگاهی و…) در زمینه طراحی سایت در مشهد می تواند پاسخگوی نیاز کارفرمایان عزیزی که به دنبال یک شرکت مطمئن برای سپردن کار خود با خیال آسوده می باشند ، انتخابی درست و خیالی آسوده به ارمغان آورد. 

همراه ما در اینستاگرام باشید.

 

دوره آموزش استوری موشن وبینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نظرسنجی