آموزش شبکه های اجتماعی

چطور اکانت لینکدین بسازیم؟

این روز ها نقش شبکه های اجتماعی در زندگی تمامی افراد جامعه پر رنگ شده است. به همین علت تنوع شبکه های اجتماعی هم زیاد شده است و هر شبکه اجتماعی مخاطب خاصی را هدف قرار داده است. لینکداین شبکه اجتماعی با محوریت کسب و کار و حرفه می باشد.

لینکدین در واقع یک شبکه اجتماعی است که برخلاف اینستاگرام، فیسبوک و دیگر موارد مشابه، مسئولیتی بالاتری از ایجاد سرگرمی برای کاربران دارد. . افراد می‌توانند در این شبکه اجتماعی اکانت بسازند و با قرار دادن اطلاعات شخصی و حرفه ای خود، خودشان در معرض دید قرار دهند.

لینکدین فضای مناسبی برای صاحبان مشاغل و همچنین افراد جویای شغل است. در واقع صاحبان مشاغل برای استخدام می‌توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند و با مشاهده پروفایل‌ها، با افراد ارتباط برقرار کنند. از طرفی افرادی که در لینکدین حساب کاربری دارند، می‌توانند برای یافتن شغل مناسب و موقعیت‌های مختلف، در این شبکه اجتماعی جستجو کنند و رزومه خودشان را آسان‌تر ارایه دهند.

نحوه ایجاد اکانت لینکدین به صورت تصویری :

ساخت اکانت لینکدین به طور رایگان انجام شده و از طریق وب و یا گوشی امکان پذیر است. در ادامه مراحل ساخت اکانت لینکدین توسط گوشی را برایتان قرار داده‌ایم:

جدیدترین نسخه از اپلیکیشن لینکدین را با توجه به سیستم عامل خود از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.
برنامه را اجرا کرده و سپس روی NOT A MEMBER? JOIN NOW کلیک کنید.

در صفحه باز شده، بعد از وارد کردن نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد، روی Agree & Join کلیک کنید.

کشور و کد پستی خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

  1. در صورتی که می‌خواهید حساب کاربری‌تان برپایه اطلاعات تحصیلی باشد، گزینه I’m a student را فعال و سپس فیلدهای خواسته شده را پر کنید. در غیر این صورت، در دو باکس موجود به ترتیب عنوان شغل و کمپانی فعلی یا اخیر خود را وارد کنید.
  2. روی Continue کلیک کنید.

کد ارسالی به ایمیل خود را در باکس قرار گرفته وارد کنید و سپس با کلیک روی Agree & Confirm به مرحله بعد بروید.

در صورتی که می‌خواهید لیست مخاطبین‌ ایمیل‌ با لینکدین همگام شود، روی Continue کلیک کنید. در غیر این صورت با انتخاب Skip به مرحله بعد بروید.

در این مرحله لیست افرادی که شاید بشناسید به شما نشان داده می‌شود. درصورتی که می‌خواهید شخصی را به لیست افراد در ارتباط‌تان اضافه کنید، روی Connect کلیک کنید. در غیر این صورت با انتخاب Skip به مرحله بعد بروید.

با کلیک روی Add a Photo برای اکانت خود عکس قرار دهید. در غیر این صورت روی Skip کلیک کنید.

با طی این مراحل، ساخت اکانت لینکدین شما به پایان رسیده و اکنون می‌توانید از قابلیت‌های متنوع آن نهایت استفاده را ببرید.  بهتر است پس از ساخت اکانت، برای تکمیل اطلاعات دقیق خود و همچنین یافتن افراد مرتبط با کارتان اقدام کنید.

نظر شما در رابطه با لینکدین و قابلیت‌های آن چیست؟

دوره آموزش استوری موشن وبینیو

احسان قسیمی

طراحی سایت در مشهد - سئو و دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نظرسنجی